Представителство на област Търговище в Народното събрание

42 НС

ЯВОР КУЮМДЖИЕВ

  • Дата на раждане: 14/09/1970 София, България
  • Професия: инженер;икономист;
  • Езици: английски;френски;немски;руски;чешки;
  • Избран с политическа сила: КП „Коалиция за България“ 26.61%;
  • Изборен район: 28-ТЪРГОВИЩЕ;
  • КОМИСИЯ ПО ИКОНОМИЧЕСКАТА ПОЛИТИКА И ТУРИЗЪМ - член 19/06/2013 - 05/08/2014
  • КОМИСИЯ ПО ЕНЕРГЕТИКА - зам.-председател 19/06/2013 - 05/08/2014
  • Временна анкетна комисия за изясняване на всички факти и обстоятелства, свързани с дейността на фирмите лицензианти на ДКЕВР за разпределение и снабдяване с електроенергия, а също и дружества концесионери за добив на природни богатства, довела до ощетяване на българските граждани и българската държава, както и нерегламентираните им контакти с представители на държавата и свързани с политически партии лица - зам.-председател 08/05/2014 - 05/08/2014

 

41 НС

РУМЕН ИВАНОВ ТАКОРОВ

  • Дата на раждане : 26/03/1955 Търговище, България
  • Професия: инженер;
  • Езици: руски;
  • Избран с политическа сила: "Коалиция за България" 17.70%;
  • Изборен район: 28-ТЪРГОВИЩЕ;
  • Участие в предишно НС: 38 НС; 40 НС;
  • КОМИСИЯ ПО ТРАНСПОРТ, ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ И СЪОБЩЕНИЯ - член 30/07/2009 - 09/06/2010
  • КОМИСИЯ ПО ОКОЛНАТА СРЕДА И ВОДИТЕ - член 11/02/2010 - 14/03/2013
  • КОМИСИЯ ПО ТРАНСПОРТ, ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ И СЪОБЩЕНИЯ - зам.-председател 09/06/2010 - 14/03/2013

АнкетаВиж всички анкети

Видео

БСП в социалната мрежа

СъбитияВиж всички събития

Документи